Kavajë/ 28-vjeçari humb drejtimin e mjetit dhe ndërron jetë

Kavajë/ 28-vjeçari humb drejtimin e mjetit dhe…

Një aksident me një viktimë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Kavajë në aksin rrugor “Gosë-Vilë Bashtovë”.

Bëhet e ditur se një 28-vjeçar ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga dhe ka humbur jetën.

Shkak mësohet se është bërë shpejtësia e madhe dhe këtë e bën të ditur inspektoriati rrugor në Kavajë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit