Kejvina provokon me gjoksin bombastik në setin e ri fotografik

Kejvina provokon me gjoksin bombastik në setin…

Modelja e njohur shqiptare vazhdon të jetë mjaft aktive me publikime në rrjete sociale.

Ajo është shumë aktive në Instagram, ku ndan herë pas here foto nga më të ndryshmet nga jeta e saj.

Së fundmi ajo postoi disa fotografi nga seti i fundit i realizuar ku ndjekësit e saj i pëlqyen tej mase.

Kejvina pranoi komente dhe pëlqime të shumta menjëherë pas publikimit të fotografive provokuese.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit