“Kemi dasmë?”, Semi i zbulon sekretin Donaldit dhe Borës

“Kemi dasmë?”, Semi i zbulon sekretin Donaldit…

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë bërë kryefjala e mediave me historinë e tyre të dashurisë. Me gjithë ndarjet dhe periudhat e vështira me njëri-tjetrin, Bora dhe Donaldi kanë thuajse katër vite bashkë.

Janë ngritur dyshime se çifti po i jep fund beqarisë. Gjithçka nisi nga një postim i moderatores, ku ra në sy komenti i Semi Jaupajt.

Këngëtarja ka komentuar emojin e një nuseje dhe ndjekësit menjëherë kanë vërshuar nga komentet: “Ka ndonjë risi?”. “Kemi dasmë“.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit