Kendall Jenner dhe Bad Bunny janë rikthyer bashkë 

Kendall Jenner dhe Bad Bunny janë rikthyer…

Kendall Jenner dhe Bad Bunny kanë rindezur romancën e tyre pas një ndarjeje të shkurtër. Sipas raportit të PEOPLE, një burim konfirmoi se Jenner dhe Bunny janë rikthyer zyrtarisht bashkë.

Dyshja u panë së bashku disa herë gjatë muajit të fundit pas ndarjes në dhjetor. Burimi konfirmoi se nuk ka pasur kurrë ndonjë dramë dhe se ata i mungonin njëri-tjetrit gjatë kohës që ishin të ndarë.

“Po shkon mirë dhe ata kanë prioritet të kalojnë kohë së bashku teksa e kuptojnë, Nuk ka pasur kurrë ndonjë dramë në ndarjen e tyre dhe ata i kanë munguar njëri-tjetrit”, tha burimi.

Një burim tjetër shtoi: “Ishte sikur ata kishin nevojë për pushim për t’i humbur njëri-tjetrit aq sa për t’i kuptuar gjërat. Ata gjithmonë kishin një tërheqje të çmendur ndaj njëri-tjetrit. Gjërat po shkojnë përsëri shkëlqyeshëm.”

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit