Këngëtarja: Kam probleme, më ka 'plasur' silikoni që kam në gjoks

Këngëtarja: Kam probleme, më ka ‘plasur’ silikoni…

Këngëtarja e njohur britanike, Michelle Heaton, ka treguar së fundi tmerrin e plasjes së i implanteteve të silikonit në gjoks. Vajza në fjalë, një këngëtare, ish-anëtare e grupit të vajzave ‘Liberty X’, ka rrëfyer për fansat në dailymail.co.uk, shqetësimin që ka në gjoks pas operacionit plastik.

Michelle Heaton:

Po bëhen 10 vjet që kur kam bërë operacioni plastik në gjoks. Kam shqetësime, Bëra një kontroll tek doktori dhe është e vërtetë, më kanë plasur implantet e salikonit në gjoks.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit