“Kisha fiksim goca në gjimnaz po kisha frikë ”, rrëfehet këngëtari shqiptar

“Kisha fiksim goca në gjimnaz po kisha…

Stine është padyshim një nga këngëtarët më të pëlqyer nga vajzat. Këngët e tij kthehen gjithmonë në hite. Por, ai është i komentuar edhe për jetën e tij private.Stine tregoi po ashtu disa të fshehta që nuk i kishte ndarë më herët me publikun.

Ai tha se kur ka qenë adoleshentë pëlqente shumë një vajzë që nuk ja tha kurrë.

“Kam pasur një vajzë fiksim që nuk ja thash kurrë në adoleshencë. Ndërsa nga të famshmit, kam pasur një personazh te filmi ‘Desperado’”.

Stine ka zbuluar se për klipin që ka kushtuar më pak, ka paguar vetëm një paketë cigare dhe një teke “Johny”. “Klipi që ka kushtuar më pak një paketë cigare dhe teke ‘Johny’, e kam xhiruar me kamerën time”.

Këngëtari i ka befasuar me deklaratën e fundit të tij me plot humor: “Nëse nuk do të merresha me muzikë, do të isha roje parkingu”.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit