Kishte armë në dorë, shtetasi nga Prishtina plagos aksidentalisht të afërmin

Kishte armë në dorë, shtetasi nga Prishtina…

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Prishtinë. Një shtetas ende i pa identifikuar, aksidentalisht ka qëlluar drejt një të afërmi. Plagosja me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes. I plagosuri është I është future operacionit dhe I është hequr plumbi, teksa aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka sekuestruar armën dhe predha.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit