Kishte lidhje sekrete me politikanin, ekzekutohet balerina në mes të rrugës

Kishte lidhje sekrete me politikanin, ekzekutohet balerina…

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Rusi, ku një balerinë është qëlluar për vdekje në një rrugë në Moskë, pasi dyshohet se kishte lidhje me një burrë që raportohet se është politikan.

Natalia Pronina, 30 vjeç është qëlluar për vdekje nga një person i maskuar i cili e ekzekutoi me pistoletë nga një distancë e afërt.

Vrasja ka ndodhur në momentin kur 30-vjeçarja po kthehej për në shtëpi dhe nga deklaratat e bëra deri më tani nga policia thuhet se agresori hodhi një granatë më parë, në mënyrë që të largonte vëmendjen nga të shtënat raporton “Dailystar”.

 

burimi: oranews

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit