Kishte shkuar për të lindur, detaje nga vdekja e 35-vjeçares së bashku me foshnjën

Kishte shkuar për të lindur, detaje nga…

Detaje të reja kanë dalë mbi vrasjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme në oborrin e maternitetit në Prishtinë. Mësohet se burri ka vrarë gruan e tij shatatzënë.

Autori i ngjarjes së rëndë e ka qëlluar gruan me armë në kokë, teksa kanë qenë dy plumba fatal që i kanë marrë jetën. Fatkeqësisht e reja dhe fëmija kanë ndërruar jetë menjëherë. Mësohet se autori është shpallur në kërkim.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit