Kledi ‘godet’ sërish, tregon më shumë për raportin me Sheilën

Kledi ‘godet’ sërish, tregon më shumë për…

Sheila dhe Kledi, ish-banorë të BBV, kohët e fundit janë kthyer në qendër të vëmendjes, teksa flitet se këngëtarja dhe sportisti mund të jetojnë një lidhje dashurie. Pas fotove ku shiheshin të lumtur dhe të përqafuar, dyshja u kap sërish ‘mat’ në sheshin “Skënderbej”, ndërsa u panë të përqafuar dhe të kapur dorë për dore. Ndërkohë kohët e fundit në një intervistë për “Prive”,  i pyetur për statusin e tij, ai refuzoi të përgjigjej duke thënë thjesht “No Comment”. Ndërkohë ai është pyetur edhe lidhur me Sheilën.

Pyetja:

Raporti me Sheilën, miqësi apo më shumë.

Kledi:

Miqësi, e përzier.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit