Klodian Tomorri ironizon: Futeni tek guidat turistike rrugën e Bashkisë Bulqizë

Klodian Tomorri ironizon: Futeni tek guidat turistike…

Gazetari Klodian Tomorri ironizon ndërtimin e rrugës në Bashkinë Bulqizë.

“Futeni tek guidat turistike kete rrugen qe ka bere Bashkia e Bulqizes dhe marketojeni ne CNN se po nuk pati me shume vizitore se Koloseu i Romes, po ca te me thuash.

Do vijne turiste nga e gjithe bota. Nuk kane nevoje te shkojne deri ne xhunglen e Amazones per te pare fiset primitive, kur i kane ne mes te Europes”, ka shkruar ai në porfilin e t ij në Facebook.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit