"Kokë më kokë" me ish-in e Borës| Beatrix eleminohet, Donaldi 'shpërthen' në lot

“Kokë më kokë” me ish-in e Borës|…

Pas televotimit, Beatrx ëshë larguar nga shtëpia e BBV, teksa Donaldi ka nisur të lotojë, ndërsa është mërzitur.

Ajo u përshëndet me të gjithë banorët! Donaldit i tha të vazhdojë të jetë i fortë, ndërsa ai u përlot dhe i tha se e do shumë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit