Konkurrentit të Përputhen i del video duke u puthur me këngëtaren e njohur

Konkurrentit të Përputhen i del video duke…

Emisioni “Për’puthen” ka filluar sezonin e tretë me konkurrent të rinjë, por disa nga ta kanë qenë pjesë e ekraneve televizive edhe më herët.

Një foto ka qarkulluar në rrjet dhe mendohet se është konkurrenti, Bruno Shemsho. Ai ka qenë më herët pjesë e një klipi muzikor dhe e emisionit “Xing me Ermalin”.

Në një nga emisionet ka qenë e ftuar këngëtarja, Arilena Ara, ku ajo duhej të puthte 3 djem për të dalluar se cili ishte modeli që ajo kishte puthur në një ndër videoklipet e saj.

Një ndër këta djem ishte dhe Bruno, i cili i është afruar Arilenës duke e puthur.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit