Korçë| Zjarr në një banesë, dyshohet për një viktimë

Korçë| Zjarr në një banesë, dyshohet për…

Një zjarr I përmasave të mëdha ka përfshirë një banesë në Korçë. Burimet për Gazetën Atdheu bëjnë me dije se viktima është Edmond Ramollari, babai I katër fëmijëve. Këto të fundit ndodheshin të gjithë në emigrim.

Dyshohet se 67-vjeçari është asfiksuar nga ngrohësja.

Policia dhe zjarrfikësja ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, ndërsa detaje të tjera priten në vijim.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit