Kris arma në fshatin Mes të Shkodrës, plagosen me armë zjarri dy vëllezër

Kris arma në fshatin Mes të Shkodrës,…

Një plagosje e dyfishtë ka ndodhur në fshatin Mes të Shkodrës. Mësohet se dy të plagosurit janë vëllezër dhe janë dërguar menjëherë në spitalin e Shkodrës. Ndërsa nuk dihen detaje të rreth shkaqeve të kësaj plagosje.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po bën verifikimet e duhura lidhur me situatën dhe rrethanat dhe pritet që më vonë të dalin me një njoftim zyrtar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit