Kryenin grabitje me dhunë në zonën e Liqenit Artificial, arrestohen dy policë

Kryenin grabitje me dhunë në zonën e…

Gjatë muajve të fundit janë shtuar denoncimet në polici për rastet e grabitjeve të celularëve apo sendeve me vlerë në zonën e Liqenit Artificial.

Mësohet se autorë të këtyre grabitjeve ishin 2 policë. Te dyshuarit u mbajtën nën vëzhgim për disa javë dhe mëngjesin e sotëm u vunë në pranga shkruan tch.

Është arrestuar polici Patrullës së komisariatit nr1. Serxhio Cani 23 vjeç dhe polici bashkiak Sajmir Muzikanti 39 vjeç.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit