Kulmi i delirit të Gjergj Lucës| Miku i Ramës: Jam dënuar për vjedhje

Kulmi i delirit të Gjergj Lucës| Miku…

Gjergj Luca është miku i ngushtë i Edi Ramës dhe njëkohësisht edhe oligarku i llastuar nga kryeministri. Biznesmeni i cili bie në sy për takimet e tij me ‘të mëdhenjtë’ e politikës në një video të publikuar së fundmi, gjatë një dreke në Lezhë, shihet në kulmin e dëlirit të tij, teksa pranon se ka qenë hajdut dhe i dënuar me 3 vite burg. E ndonëse fjalori i tij i përdorur, lë shumë për të dëshiruar, sinqeriteti për të kaluarën e tij është një anë pozitive, pasi jo të gjithë oligarkët i thonë vetes hajdut me plot gojën.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit