Kundërshtonte lidhjen, babai godet me sfurk të dashurin shqiptar të vajzës

Kundërshtonte lidhjen, babai godet me sfurk të…

Në ngjarje e rëndë ka ndodhur në Città di Castello në vitin 2020. Një baba goditi me sfurk të dashurin shqiptar të vajzës së tij. Ai ishte kundër marrëdhënies së tyre.

Në fillim shqiptari ka goditur babain e të dashurës dhe më pas ky i fundit e ka gjuajtur me sfurk. Shqiptari mësohet se është një 32 vjeçar, teksa babai i vajzës, 54 vjeç mësohet se pasi e ka goditur me sfurk të dashurin e vajzës edhe e ka dhunuar

Dy burrat, i dashuri i vajzës dhe babai i saj do të përballen në gjyq.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit