Kushton 15, 000 $/ Ja se çfarë përfshinë një udhëtimi klasit të parë për në Dubai

Kushton 15, 000 $/ Ja se çfarë…

Një vajzë ka publikuar në instagram udhëtimin e saj në Dubai me biletë të klasit të parë.  Ajo ka treguar se udhëtimi ka zgjatur 12 orë dhe çdo gjë aty ishte luksoze. Përveç rehatisë së pakrahasueshme ky udhëtim të ofronte shumëllojshmëri opsionesh ngrënieje, akses në një dush dhe një bar të pakufizuar.

Në foto duket që ambienti është i zhytur në luks dhe shërbimi është special, gjithashtu janë ushqimet nga më të mirat. Sakaq, pas këtij përshkrimi vajza pyet nëse ia vlen çmimi prej 15,000 dollarësh për këtë lloj udhëtimi.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit