Laprakë, digjet autobusi i linjës së 'Institutit'

Laprakë, digjet autobusi i linjës së ‘Institutit’

Një tjetër urban është djegur në Laprakë.

Mësohet se urbani ka qenë në lëvizje dhe është djegur në pjesën e motorrit. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Dritan Hoxha”, ndërsa dyshohet se ngjarja ka ndodhur aksidentalisht.

Pasagjerët që ndodheshin në autobus kanë dalë nga autobusi dhe nuk ka asnjë të dëmtuar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit