Lezhë| Ndërrojnë jetë dy persona nga aksidenti i rëndë

Lezhë| Ndërrojnë jetë dy persona nga aksidenti…

Një tjetër aksident i ëndë ka ndodhur sonte në vendin tonë. Në Lezhë, një automjet ka dalë nga rruga.  Për pasojë, kanë humbur jetën dy persona. Bëhet fjalë për shoferin  Kristjan Margjoni,24 vjeç dhe pasagjerja Atjola Ademi.

 “Në rrugën e Talës,  Lezhë,  automjeti tip “Pegeot ” me drejtues shtetasin me iniciale K.M., 24 vjeç ka dalë nga rruga, ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja në automjet shtetasja em iniciale  A.A.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Ky nuk është aksidenti i vetëm I nodhur mbrëmjen e sotme në Shqipëri. Nga një aksident i rëndë në aksin Vlorë-Fier, dyshohet se humbi jetën një person.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit