Linjat e Adës trullosin Brunon në takim dhe studion

Linjat e Adës trullosin Brunon në takim…

Përputhen 3 ka pak kohë që ka nisur të transmetohet dhe konkurrentët e rinj kanë arritur të tërheqin menjëherë vëmendjen e teleshikuesve.

Ada dhe Bruno patën një takim së bashku, i cili duket se ka shkuar goxha mirë për dyshen, por ka trazuar ujërat në studio.

Në takim nuk kanë munguar momentet e nxehta mes tyre.

Ata kanë shijuar njëri-tjetrin pranë pishinës, ku Ada ka ekspozuar linjat trupore. Gjatë bisedës me Brunon, i tha se bënë shumë mirë që shkuan atje dhe do të donte që të qëndronte gjithë natën.

“Do të doja të rrija deri në darkë, nesër të ikim…”, tha Ada.

Ndërsa Bruno nuk harroi ta pyeste se cila pjesë e trupit të saj i pëlqen më shumë dhe Ada tha “barkun”. Në atë moment, Bruno nisi ta prekte në bark dhe po luanin me njëri-tjetrin edhe me gudulisje.

Në përfundim, të dy thanë se i ka pëlqyer takimi duke lënë të kuptohet se mund të ketë dhe një të dytë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit