Lorik Cana në 1 janar në BBV? I'a bën “8 me 2” produksionit, jep përgjigjen që s'pritej

Lorik Cana në 1 janar në BBV?…

Prej kohësh përflitet se pas Granit Canës, në shtëpinë e “Big Brother VIP” do të vinte edhe Lorik Cana, ish-Kapiteni i Kombëtares. U tha po ashtu, se ai do të ishte banori i parë i Vitit të Ri në shtëpinë e famshme, por këto lajme mbetën të pakonfirmuara.

Cana ka reaguar për herë të parë.

Lorik Cana:

Asnjëherë nuk më kanë ftuar për të qenë në Big Brother. Nuk është në profilet e mia dhe nuk do të kisha plan për të qenë pjesë e programit.

Kam komunikuar me produksionin për t’u futur brenda kur ishte djali i axhës tim, për t’i bërë një surprizë. Nuk e kam bërë se doja që ai të bëjë rrugëtimin e vet, që të mos thuhej se u fut aty për Lorikun dhe do të vazhdojë prej meje.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit