“Luiz Ejlli ka tiparet e një jashtëtokësori dhe ka lidhje me alienët”

“Luiz Ejlli ka tiparet e një jashtëtokësori…

Nga e gjjthë zhurma që ka shkaktuar Big Brother Vip Albania, veçanërisht konkurrenti i saj Luiz Ejlli ka magjepsur shqiptarët, aq sa harruan hallet e shtëpisë së tyre dhe dolën në protesta për të kërkuar tëmdrejtat e tij, që supozohej se po ia mohonte produksioni.

Por e lëmë pas këtë temë dhe vijmë tek deklarata shokuese e një fansi të tij. Bëhet fjalë për Gazmend Ujkashin, i cili është i deklaruar si fans i Luizit prej kohësh. 

Ai pretendon se Luizi ka tiparet e një jashtëtokësori dhe sinrrjedhojë ka lidhje me alienët, ndërsa si personazh është marrë në studim nga jashtë. 

Ndoshta kjo do t’iu duket si konspiracion, por Luizin e kanë marrë në studim jashtë se është bërë viral. Është një dyshim se Luizi ka tiparet e një jashtëtokësori. Unë s’ e them kot”, tha ai në “Ftesë në 5”, ndërsa kjo deklaratë shkaktoi shumë të qeshura në studio.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit