Makina bie në kanal, vdes në vend shoferi

Makina bie në kanal, vdes në vend…

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Velipojë. Mësohet se një makinë tip “Range Rover” teksa po ecte dhe drejtohej nga shoferi, ka përfunduar në kanal dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit. Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për nxjerrjen e automjetit nga kanali, ndërsa nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti si dhe as identiteti i viktimës.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit