Makina përplas 3-vjeçarin në Durrës

Makina përplas 3-vjeçarin në Durrës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor “Maminas-Marikaj”, ku një veturë ka përplasur një të mitur 3-vjeçar.

Sipas njoftimit zyrtar nga Policia e Durrësit, rreth orës 17:40, automjeti me drejtues shtetasin R.B., ka përplasur fëmijën 3-vjeçar.

Ky i fundit, është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ndërsa, shoferi i mjetit, është shoqëruar menjëherë drejt ambienteve të Drejtorisë së Policisë Durrës për veprime të mëtejshme.

Një grup i posaçëm është ngritur ndërkaq për të përcaktuar rrethanat e aksidentit dhe për të bërë zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit