Maliq/ Mjetet përplasen me njëra tjetrën, përfundojnë në spital 2 police të Frontex

Maliq/ Mjetet përplasen me njëra tjetrën, përfundojnë…

Dy police të misionit FRONTEX kanë mbetur të lënduara si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin rrugor Korçë – Pogradec.

Ngjarja ka nmdodhur pak minuta më parë. në afërsi të fshatit Pocestë. Pas aksidentit në vendin e ngjarjes ka shkuar grupi hetimor dhe ambulanca, Të lënduarat janë nisur drejt spitalit të Korçës për ndihmë mjekësore..

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit