“Mamaja më e mirë se e bija”, a vlen kjo shprehje në rastin e Rita Orës dhe nënës së saj? Vera Ora shfaqet me bikini (FOTO)

“Mamaja më e mirë se e bija”,…

Stina e nxehtë ka trokitur në derën e çdokujt dhe me sa duket, dhe me sa dukët kjo stinë bëhet më e nxehtë me fotot që pëersonalitetet postojnë në rrjetet sociale me bikini të guximshme ose rroba banjo normale.

Së fundmi, nëna e këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Orës, Vera, që jeton dhe vepron në Britani, ku është e angazhuar si psikologe, është bërë mjaft aktive në rrjete sociale.

Vera Ora shpeshherë publikon këshilla të shumta për ndjekësit e saj, por në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me bikini, duke vënë në fokus format e saj trupore.

Në atë postim, Vera pyet nënat se a janë nostalgjike për veshjet që së fundi janë kthyer në trend kudo, e të cilat ajo e kishte veshur dhe pozoi para pasqyrës.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit