Marrëdhënia me Donaldin| Mamaja e Beatrix sërish “shuplakë” Bora Zemanit

Marrëdhënia me Donaldin| Mamaja e Beatrix sërish…

Nëna e këngëtares, njëkohësisht edhe konkurentes së Big Brothetr Vip, Antigona ka reaguar sërish në rrjete sociale sa i përket marrëdhënies së vajzës së saj, Donaldit dhe Bora Zemanit.

Ajo ka shpërndarë një postim në profilin e saj në “Instagram”, ku midis të tjerash përmendet edhe Bora Zemani. Në status thuhet se kolegët e saj po bëjnë çtë jetë e mundur të nxjerrin keq Donaldin, pretendentin për dhëndër të vajzës së saj.

Në këtë postim, e ëma e Beatrix, është pozicionuar sërish në krah të marrëdhënies së krijuar mes vajzës së saj dhe Donaldit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit