Njihej si Mbretëresha e Instagramit, Bora "rrëzon" nga froni Luanën

Njihej si Mbretëresha e Instagramit, Bora “rrëzon”…

Ditët e sotme ndodhemi në kohë ku suksesi dhe suksesi maten nga shikueshmëria në Instagram.

Po kush na qenka mbretëresha e Instagramit në Shqipëri?

Momentalisht Bora Zemani renditet mbretëresha e Instagramit, duke ia kaluar moderatores së njohur Luana Vjollcës, e cila edhe pse ka 2 milionë ndjekës në Instagram nuk ka një shikueshmëri si Bora Zemani e cila aktualisht ka 994 mijë ndjekës.

Duket se te qenurit ne vemendje me historine e dashurise me Donald Veshajn Bora filloi te kete nje rritje te ndjekesve te rinj, sidomos pas hyrjes ne Big Brother. Por me interesante eshte rritja drastike e ndjekësve te Bores pas ndarjes me  aktorin ku mbeshtetja per moderatoren u perkthye ne mijera ndjekes.

Bora Zemani 2 1
Luana Vjollca
Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit