"Mbreti Charles do të qëndrojë vetëm shtatë vjet në fron"

“Mbreti Charles do të qëndrojë vetëm shtatë…

Një psikik në MB ka disa parashikime mjaft të zymta për Mbretin Charles III dhe Familjen Mbretërore Britanike.

Një medium në Birmingham ka zbuluar se Mbreti i ri do të zgjasë vetëm shtatë vjet në fron përpara se t’i abdikojë kurorën Princit William.John Hughes i kompanisë psikike We Are Namaste tha për Birmingham Live se ai beson se Mbreti i ri po mbytet nën peshën e kurorës.

“Unë mendoj se ai është duke luftuar. Mbreti Charles është i shqetësuar për të ardhmen, një milion për qind i shkon në mendje nëse ai mund ta bëjë punën,” tha Hughes, sipas Birmingham Live.”William do të marrë rolin brenda shtatë viteve të ardhshme.

E di që Mbretëresha nuk mund të abdikonte sepse nuk mundi të largohej nga gjithë trauma, ajo kaloi shumë me Princin Andrew dhe Princeshën Diana.

“Unë e di që Charles nuk do të jetë në gjendje të përmbushë çizmet e nënës së tij. Është një punë shumë e madhe, kështu që ai do të ristrukturojë familjen mbretërore dhe do të vendosë një Mbret të ri.”

Hughes, i cili mendon se trashëgoi dhuratën e ‘të parit’ nga gjyshja e tij e qartë, mendon gjithashtu se ka një rrugë shkëmbore përpara për Princin Harry dhe gruan e tij aktore Meghan Markle.

“Unë shoh Meghan dhe Harry duke u ndarë brenda dy viteve të ardhshme, shoh diçka që po ndodh atje,” tha Hughes, sipas Birmingham Live.“E shoh Harrin që po kthehet në grup.

Kur kjo të ndodhë, Charles do të rizgjidhë pozicionin e tij brenda familjes mbretërore.”Hughes nuk është i vetmi medium që ka një parashikim të zymtë për të ardhmen e mbretit Charles III si sundimtar.Një i ashtuquajtur ‘Asparamancer’, i cili parashikoi vdekjen e Mbretëreshës në fillim të këtij viti, pretendon se kishte një parandjenjë për Mbretin e ri.

“Hishtat sugjerojnë gjithashtu që mbreti Charles do të bëjë një hap prapa, për shkak të moshës së tij, dhe do ta bëjë William Prince Regent”, tha ajo.”Ka një precedent që kjo të ketë ndodhur më parë në këtë vend.”Packington parashikon që Princi Uilliam ‘do të marrë përsipër shumë detyra të Mbretit’ si Princi Regjent brenda 12 muajve të ardhshëm; një princ që sundon në vend të sovranit nominal.

Jo vetëm që Packington pret që William të marrë drejtimin, por ajo gjithashtu pretendon se ka parë që Boris Johnson do të kthehet në pushtet si kryeministër pas kohës së Liz Truss në numrin 10.Vetëm koha do të tregojë nëse parashikimet e Packington do të realizohen, por nëse ndodhin, mbani mend se e keni dëgjuar këtu së pari.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit