"Më bënte presion të martoheshim”, burri vret partneren dhe i copëton trupin

“Më bënte presion të martoheshim”, burri vret…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi, ku një burrë copëtoi partneren e tij 27-vjeçare. Ai i shpërndau pjesët e saj të trupit në të gjithë qytetin e Delhin.

Policia ka arrestuar të akuzuarin, emri i të cilit është Aftab Amin Poonawall disa muaj pasi ka ndodhur ngjarja.

Sipas tij, 27-vjeçarja i bënte presion që të martoheshin dhe shpesh debatonin për këtë. Pas majit të vitit 2022, babai i viktimës ka raportuar se nuk kishte dëgjuar nga vajza e tij dhe as nuk ishte në gjendje të kontaktonte me të.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit