Me maskë anti-gaz, Berisha futet në selinë e pushtuar nga lënda lakrimogjene

Me maskë anti-gaz, Berisha futet në selinë…

Tensionet brenda selisë së PD vijojnë, teksa mësohet se në ambientet e godinës ku është pushtuar nga lënda lakrimogjene dhe gazi lotsjellës, është futur Sali Berisha. Ndërkohë protesta ka degraduar në dhunë, me protestuesit që po përdorin çdo mjet si përpjekje për të hyrë në godinë, dhe nga ana tjetër persona nga brenda godinës mbështetës të Bashës kanë përdorur gaz lotsjellës duke dëmtuar një protestues.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit