Me rrobdëshambër në rrugët e Venecias, Adriana Lima magjeps me fotot e fundit

Me rrobdëshambër në rrugët e Venecias, Adriana…

Andriana Lima, kur vizitoi Venecian, “u tërhoq” pak nga pamja e saj e zakonshme magjepsëse.

Edhe pse jemi mësuar ta shohim me veshje luksoze në tapetin e kuq, modelja ka ecur në rrugë me një rrobë banjo në mes të ditës.

Modelja braziliane ka qëndruar në Venecia për disa ditë në festivalin prestigjioz të filmit.

Gjatë këtij qëndrimi në Venecia, ajo përgatiti disa surpriza.

Ajo së pari u shfaq e shoqëruar nga i dashuri i saj i ri, duke ecur me të në tapetin e kuq, ku e puthi me pasion.

Me atë gjest, ajo konfirmoi se ka nisur një dashuri të re para të gjithëve.

Përveç të gjitha lëshimeve magjepsëse dhe premierës së të dashurit, duket se modelja e bukur mori shumë vëmendje, kështu që ajo u qetësua pak duke ecur nëpër rrugë.

Megjithatë, as kjo nuk kaloi pa u vënë re, kështu që ajo u fotografua nga fotoreporterët.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit