Më shijoi shumë| Pas dënimit që i kishin vendosur banorët, Einxhel 'puth' Donaldin

Më shijoi shumë| Pas dënimit që i…

Kohët e fundit, banorët në shtëpinë e ‘BB VIP’ i kanë vendosur dënime njëri-tjetrit. Për ti vendosur në vështirësi, ata janë të detyruar të kalojnë prova me personat që nuk kanë marrëdhënie të mira.

Ishte moderatorja e njohur Einxhel Shkira që u dënua për të puthur “banorin që ka më shumë inat”. Ajo nuk u mendua shumë dhe zgjodhi Donaldin, teksa e puthi në faqe atë.

Ndërkohë, pas kësaj Donaldi ka thënë “Faleminderit! Më shijoi shumë.”

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit