Mikelës i soset durimi, kupa nuk mban më, godet fort me shuplakë Erionin

Mikelës i soset durimi, kupa nuk mban…

Pak minuta pasi në emision u transmetuan pamjet e nxehta të Anës dhe Erionit në prapaskenë, ku dukeshin sikur ishin gati të shkëmbenin puthje, Mikela u acarua shumë.

Sapo ishte gati të fillonte takimi 4 minutësh i Anës me Erionin për të sqaruar më tepër takimin e tyre, Mikela u ngrit menjëherë në këmbë. Para se të merrte vendimin për t’u larguar nga studio, ajo goditi fort me shuplakë Erionin dhe ia la mikrofonin në vend.

Erioni nuk reagoi për momentin por Ana e nxiti që t’i shkonte pas për ta qetësuar për hir të afrimitetit që kanë pasur.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit