Mjeti po parakalonte me shpejtësi, aksidentohen babë e bir në Fushë-Krujë

Mjeti po parakalonte me shpejtësi, aksidentohen babë…

Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin Fushë-Krujë, pranë fshatit Kameras. Bëhet e ditur se dy makina janë përplasur me njëra tjetrën.

Si pasojë e ngjarjes kanë mbetur të plagosur dy persona, Dashamir Tusha 57- vjeç dhe Eljon Tusha 9-vjeç babë e bir.

Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit është shpejtësia e madhe dhe një parakalim i gabuar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit