Modelja 35-vjeçare shpallet “gruaja më seksi” e vitit 2023

Modelja 35-vjeçare shpallet “gruaja më seksi” e…

Ashley Graham, modelja 35-vjeçare dhe nënë e tre fëmijëve, është shpallur “gruaja më seksi në botë” nga revista Maxim. Modelja plus size zbukuron kopertinën e numrit ‘Hot 100’ të revistës. 

E veshur me të brendshme të dukshme dhe një mantel me pupla, ajo la pas emra të mëdhenj si Margot Robbie, Cara Delevingne dhe Ana De Armas, shkruan NYP.

Në fotot e “triumfit” të tij, modelja e famshme pozon me të brendshme dhe kryesisht sutjena, por edhe me poza zbuluese. 

Në intervistën që dha, ajo foli për trupin e saj në ndryshim dhe rëndësinë e “përqafimit të formave dhe madhësive të ndryshme të trupit” . Ajo u tregua e sinqertë për strijat dhe lëkurën e saj në Instagram pasi mirëpriti binjakët me bashkëshortin Justin Ervin në janar 2022. Graham ndau gjithashtu se me të, trupi i saj është si i gjithë të tjerëve. “Gjithmonë po ndryshon dhe gjithmonë po evoluon”.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit