Modelja: Brenda një nate bëra seks me 7 basketbollistë njëherësh

Modelja: Brenda një nate bëra seks me…

Modelja Aliza Jane është shprehur se brenda një nate ka kryer marrëdhënie seksuale me 7 futbollistë menjëherësh.

Sipas saj lojtarët janë të skuadrës së Phoenix Suns dhe ngjarja ja ndodhur në vitin 2020.

Në ditëlindjen time, erdhën të gjithë në dhomën time të hotelit, hoqën pantallonat dhe filloi festa”, theksoi ajo.

Më tej, Aliza shtoi se ajo natë ndikoi edhe në formën e mirë që kaloi ekipi nga Arizona atë sezon. Sot 25-vjeçarja është në pritje të një fëmije.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit