Monika përshëndet Trixën, i bën një thirrje nënës së këngëtares: Është "bishë" fare, do ta kallim kur të dalë që këtu

Monika përshëndet Trixën, i bën një thirrje…

Monika dhe Arjola e nisën ditën duke përshëndetur Beatrix Ramosajn, e cila mbrëmjen e djeshme e la përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ata i bënë thirrje këngëtares që të bënte këngën që ua kishte premtuar dhe t’i përshëndes aty brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ishte Monika ajo që i drejtohet mamit të Trixës, Antigonës që ta ulë atë dhe ta bëjë këngën.

Më pas ajo ti tha se kur të dalë nga shtëpia do ta takojë dhe do ta kallin.

Biseda mes Arjolës dhe Monikës:

Monika: Beatrix të përshëndesim. Në bëj këngën që na premtove

Arjola: Të na përshëndesësh ne të dyjave

Monika: Mami Antigone ule vajzën që të shkruaj këngën. E kur të dali nga këtu, do dalim ta kallim

Arjola: Çfarë mamin është, është bishë fare

Monika: Ashtu më duhen, gra që janë flakë, që kanë forcë dhe që kanë mirësi brenda, ju dua

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit