Morena Taraku më provokuese se kurrë, 'ndez' rrjetin me postimin e fundit

Morena Taraku më provokuese se kurrë, ‘ndez’…

Morena Taraku mbetet ndër vajzat më seksi të estradës shqiptare, veç faktit se është edhe këngëtare.

Ajo gjithmonë është mjaft aktive në Instagram me postime nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, ka vendosur ti lërë ‘me gojë hapur’ ndjekësit duke publikuar disa fotografi ku shfaqet mjaft seksi dhe më në formë se kurrë.

E veshur me bikini në ngjyrë të bardhë, ajo vë në plan të parë të pasmet e saj bombastike.

“Asgjë nuk është më seksi se vetëbesimi”,– shkroi ajo krahas fotove.

Image
Image
Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit