Morina i jep fund lidhjes me Fisnikun? Reagon këngëtarja, bën veprimin e papritur

Morina i jep fund lidhjes me Fisnikun?…

Pas mbylljes së rrjetit social nga ana e saj, dhe lajmit për një ndarje të mundshme me Fisnik Sylën, ka ardhur reagimi i këngëtares Fjolla Morina. Fjolla ka vendosur që të rikthehet në “Instagram”, e madje ka bërë edhe një postim. Fjolla ka ndarë me ndjekësit e shumtë një foto me vajzën e saj, të cilës i uron një vit të ri shkollor të suksesshëm.

“Një fillim i ri sot për ty vajza ime e vogël, uroj të jetë i mbarë rrugëtimi drejt dijes. Jam shumë krenare me ty”, shkruan Morina.

Fjolla nuk ka reaguarpër marrëdhënien me biznesmenin,ndërsa shihet se ka fshirë cdo foto me të.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit