Mosha thjesht një numër/ "Kemi 33 vite diferencë, por unë e dua"

Mosha thjesht një numër/ “Kemi 33 vite…

Nicole Downs është një krijuese e përmbajtjes dixhitale 22-vjeçare me bazë në Michigan.Ajo shkoi në TikTok për të ndarë diferencën 33-vjeçare mes saj dhe të dashurit të saj 54-vjeçar Michael.

“Unë premtova se nuk do t’i tregoj askujt,” lexohej teksti mbi një video të Michael dhe Downs në një pishinë, ndërsa Downs veshi një bluzë bikini me temin e artë.

Dyshja u njohën kur Michael ishte 51 vjeç dhe Downs vetëm 18.“Ne gjithashtu kemi një hendek moshe prej 33 vitesh,” tha Downs.

“Ne jemi të lumtur së bashku, pavarësisht se çfarë mund të mendojnë njerëzit e tjerë,” pohoi ajo.”Nuk mund ta imagjinoja jetën time nëse nuk do të takoheshim kurrë,” shkroi Downs mbi një video të çiftit, të vendosur në një baladë romantike.

Ajo tregoi se të dy u lidhën katër vite më parë. “Ne filluam të takoheshim në vitin 2018”, shtoi ajo.Pas gjashtë muajsh lidhje, të dy vendosën ta bëjnë shumë më serioze lidhjen e tyre për shkak të lidhjes së tyre.“Të jetosh së bashku për 3.5 vjet”, ka shkruar ajo. “Miqtë më të mirë.”

Ata gjithashtu kanë krijuar një familje të vogël duke mirëpritur një mace në shtëpinë e tyre.”Ne kemi një mace, Grizzy, së bashku,” zbuloi ajo.”Më i lumtur dhe më i afërt se kurrë”, tha Downs për marrëdhënien e tyre

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit