Motra e 18-vjeçares: Ish-kunati mori 2.5 mln lekë për t’i bërë Tinën nuse Martin Çeços

Motra e 18-vjeçares: Ish-kunati mori 2.5 mln…

Martina Pajollari është vënë në prangat e policisë pasi akuzohet si bashkëpunëtore në vrasjen e Martin Çeços, më 18 qershor të këtij viti në Kolanec.

Babai i viktimës Nevzat Çeço babai tha pak ditë më parë se djali i tij e kishte kërkuar për nuse Tina Pajollarin.

Sipas tij, ajo e kishte refuzuar pasi Martini kishte futur mbles një person të cilin e pagoi 2.5 milion lekë të vjetra për ti mbushur mëndjen Pajollarit që të martohej me të.

Personi qe mori 2.5 milionë lekë ishte ish-burri i motrës së Tinës. Çfti u ndanë pasi Bora e braktisi Xhonin dhe dy fëmijët e tyre të mitur për të nisur një lidhje dashurie me shokun e tij të ngushtë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit