Motrat Istrefi u veshën si lepurushe seksi për Halloween

Motrat Istrefi u veshën si lepurushe seksi…

Një ditë para Halloween motrat Istrefi kanë publikuar veshjet e tyre. Në një foto të publikuar nga këngëtarja Nora Istrefi duket tre motrat të veshura si lepurushe.

Nora, Era e Nita Istrefi, kanë zgjedhur të vishen si lepurushe seksi me ngjyrat kuqe, zi dhe rozë.

Më pas, Nora publikoi një vidoe ku ishte e veshur me të kuqe. Duhet thënë që motrat duken shumë bukur në këto kostume.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit