Mposhti sëmundjen e keqe, vogëlushja italiane i emocionon të gjithë pasi del nga spitali

Mposhti sëmundjen e keqe, vogëlushja italiane i…

Një vogëlushe italiane ka fituar betejën me sëmundjen e keqe, ndërsa dalja e saj nga spitali është emocionuese.

Në pamjet e publikuara në media, Raffaella shfaqet jashtë spitalit duke kërcyer.

Dalja nga spitali u filmua nga disa të afërm të vogëlushes, të cilët e mirëpritën atë në hyrje të Nosocomio Nosocomio, së bashku me stafin mjekësor që u kujdes për të.

“Një moment historik shumë i rëndësishëm, i cili, simbolikisht, përfaqëson momentin e përfundimit të terapive onkologjike.

Dhe çfarë mënyre më të mirë për të festuar këtë moment të rëndësishëm sesa të vallëzosh në ritmin e muzikës, siç mundet vetëm ajo?

Në këtë rrugë të gjatë të trajtimit ne kemi mësuar të njohim dhe duam gëzimin e saj të jashtëzakonshëm dhe gjallërinë e saj. Ti je një forcë e natyrës”, thanë mjekët të emocionuar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit