“Na ofroi 30 mijë euro për t’i vendosur tritol Gjon Menës”, GJKKO nis hetimet për “të fortin” e Myslym Shyrit

“Na ofroi 30 mijë euro për t’i…

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nisur hetimet për Gjergj Cukallin. Ai njihet ndryshe si “i forti i Myslym Shyrit”.

Së bashku me dosjen e Cukallit janë çuar edhe dosjet e vëllezërve Enver dhe Edmond Jamak. Këto të fundit akuzohen për pjesmarrjen në grupin kriminal.

Sipas tyre, ‘i forti i Myslym Shyrit’ u kishte ofruar 30 mijë euro për t’i vendosur tritol biznemenit Gjon Mena.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit