Ndahet nga jeta në moshën 71-vjeçare aktori i njohur shkodran

Ndahet nga jeta në moshën 71-vjeçare aktori…

Ndahet nga jeta në moshën 71 vjeçare aktori i mirënjohur i teatrit “Migjeni”, Enver Hyseni. Lajmi është bërë i ditur nga Teatri Migjeni Shkodër.

“Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur të teatrit “Migjeni”, Enver Hyseni !
Ngushëllimet tona të sinqerta shkojnë për familjen dhe komunitetin e artistëve ! 𝗨 𝗣𝗥𝗘𝗛𝗦𝗛 𝗡𝗘 𝗣𝗔𝗤𝗘, ENVER HYSENI!
Homazhet zhvillohen nesër, me datë 30 Tetor nga ora 10-12, në hollin e teatrit “ Migjeni”, thuhet në njoftim.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit