Ndërpritet ndeshja Partizani-Tirana| Tifozi rrëzohet duke festuar golin

Ndërpritet ndeshja Partizani-Tirana| Tifozi rrëzohet duke festuar…

Është ndërprerë ndeshja Tirana-Partizani sepse në stadiumin Kombëtar “Air Albania”një tifoz i Tiranës është rrëzuar gjatë festimit të golit. Ambulanca dhe mjekët kanë shkuar menjëherë për t’i dhënë ndihmën e parë.

Vijon….

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit