Ndërroi jetë 12 orë pas operacionit, zbulohet identiteti i 23-vjeçares nga Vlora

Ndërroi jetë 12 orë pas operacionit, zbulohet…

Gjatë ditës së djehsme në spitalin e Vlorës u regjistrua një ngjarje e trishtë. Pas 12 orëve operacioni, një 23-vjeçare, e identifikuar tashmë si Brisilda Sadushi, humbi jetën, pasi kaloi në gjendje shoku pas ndërhyrjes së mjekëve. Mësohet se 23-vjeçarja u dërgua në datën 22 shtator në ambientin e spitalit të Vlorës. Nëna e dy fëmijëve ka qenë në gjendje të rëndë, me infeksion të përgjithshëm në gjak dhe me tension 5.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit